БГ Футбол

Публикувано в  

"Сините" фенове са събрали над 1,7 млн. лв. за три месеца

Това съобщиха от официалната страница на "Левски" във "Фейсбук"

 

Привържениците на "Левски" са събрали над 1.7 млн. лв. за клуба в последните три месеца. Това обявиха от столичния тим на официалната си страница в социалната мрежа "Фейсбук".

Според изнесените данни, от февруари насам "Левски" е генерирал приходи в размер на 1 999 735 лв., като 88% от тях са дошли от феновете под формата на дарения, закупени артикули, билети и абонаментни карти.

От "Левски" съобщават, че за същия период разходите възлизат на 2 242 925 лв.

Равносметката на "синия" клуб:

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук