Славия и Хасково не се победиха

Бяло-червена мъка на ‘’Овча купел’’

Славия и Хасково завършиха при резултат 0:0 в последен мач от 27-я кръг на ‘’А’’ група. ‘’Белите’’ бяха по-активни през всичките 90 минути, но отличните изяви на вратарят Николай Банков и бранителя Орхан Акташ не им позволиха да грабнат трите точки.

В 25-та минута момчетата на Иван Колев преодоляха Банков, но голът бе отменен заради засада. Повторенията показаха, че реферът Станислав Тодоров е сбъркал.

В 57-та минута защитникът Орхан Акташ се оказа последна преграда, избивайки топката от голлинията след удар на национала Радослав Василев.

След днешното равенство Славия се намира на 9-то място в класирането с 31т., а Хасково остава на последно място със скромния актив от 15 т., на 2 зад Марек и на цели 8 от спасителното 10-то място.