Славия с нова убедителна победа

‘’Белите’’ вече дишат по-спокойно

Славия записа класически успех с 3:0 срещу Локомотив (Пловдив) в мач от първия кръг на втората шестица.

Момчетата на Иван Колев доминираха през целия двубой.

Първият гол падна в 35-тата минута, когато Манзоро проби отдясно и от аутлинията върна топката пред вратарското поле, където Илиев и Сечков не успяха да се преборят с Василев, но топката пое Петър Атанасов и се разписа в обратния ъгъл.

В 51-та минута капитанът на Славия Радослав Василев вкара за 2:0. Нападателят получи хубаво извеждащо подаване, преодоля Молдованов и наказа Йордан Господинов.

Три минути по-късно Василев отбеляза и втория си гол в мача. Той бе изведен отлично, този път от Петър Атанасов, озова се сам срещу Господинов и под плонжа му направи резултата класически.

След днешната победа Славия събира 26 точки и има цели 12 точки повече от предпоследния Марек. В следващия кръг ‘’белите’’ гостуват именно на дупничани.