Сръбското дерби завърши без победител (ВИДЕО)

Валери Божинов влезе като резерва за Партизан. Бандаловски игра цял мач за "черно-белите"

partizan.rs

Най-голямото дерби в сръбския футбол - това между Цървена звезда и Партизан, завърши без победител при резултат 1:1.

Двата тима не предложиха много стойностен футбол на почитателите си, но успяха да си отбележат по един гол в самия край на срещата.

Валери Божинов не започна титуляр за "черно-белите" и влезе като резерва в 73-та минута на мястото на Саша Илич. Иван Бандаловски игра цял мач за Партизан.

В 85-та минута Предраг Сикимич изведе домакините от Цървена звазда напред в резултата. В края на даденото четириминутно продължения Евертон от Партизан изравни резултата.

Звезда продължава да е убедителен лидер в класирането в Сърбия с 12 точки пред втория Чукарички и 14 пред третия Партизан.