БГ Футбол

Публикувано в  

Стамен Белчев: Искам да благодаря на момчетата (ВИДЕО)

Показахме характер, заяви треньорът на ЦСКА след успеха над "Лудогорец"

Стамен Белчев: Искам да благодаря на момчетата (ВИДЕО)
 Снимка: Lap.bg

Наставникът на ЦСКА Стамен Белчев бе щастлив, че отборът му е показал характер при победата с 2:1 над шампиона "Лудогорец" в дербито на кръга. Той подчерта, че всеки мач е важен, не само сблъсъците с фаворитите за титлата.

"Победата е добра независимо срещу кой отбор играеш. Искам да благодаря на момчетата, колективът е важен. Показахме характер. "Лудогорец" вкара с първото положение пред нашата врата. Първото полувреме бе равностойно. Моята идея бе да задържим топката. Важна е победата.", започна Белчев.

"Не съм гледал положението с червения картон на Каранга и не искам да говоря. Смятам обаче, че нямаше картон. Иначе много добро включване на Меркадо. Всеки един трябва да покаже, че заслужава да бъде в ЦСКА и има място в отбора."

"Имаше умора в "Лудогорец" и затова направих офанзивни смени. Кубемба трябваше да помага в защита и при статичните положения."

"Първенството е интересно. Всеки може да загуби от всеки. Сега трябва да възстановим футболистите и да се подготвим за следващия мач. Играем с "Ботев" Пловдив и ще бъде трудно. Има кой да замени Каранга."

"В края на срещата можехме да вкараме и трети гол. Всеки един мач е важен за ЦСКА. Няма значение дали сме с "Лудогорец", "Левски" или друг отбор."

"Няма ултиматум към мен. Всеки треньор на ЦСКА сам трябва да си поставя високи цели", завърши щастливият наставник на ЦСКА.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук