Ударите на Гришо, които изумиха Джак Сок (ВИДЕО)

Американецът е следващият съперник на Димитров в Индиън Уелс

Григор Димитров оставя следа на почти всеки турнир, в който участва. Той е любимец на феновете, а невероятните му отигравания често попадат сред най-добрите удари за деня.

През 2014 г. Димитров и следващият му съперник в Индиън Уелс - Джак Сок, се срещат за първи път на четвъртфиналите в Стокхолм. Двубоят е спечелен от Димитров, който тогава е настоящият шампион в надпреварата.

По време на този мач Григор смая тенис анализаторите, публиката на корта и дори американския си съперник с два невероятни шедьовъра.

При резултат 5:7, 2:2, Гришо сервира и печели две последователни точки, всяка от които след страхотен удар.

След въпросната втора точка, той взима гейма за 3:2, но изпълнението му кара хората по трибуните да го аплодират бурно в продължение на няколко минути, а самият Джак Сок е повече от впечатлен и поздравява най-искрено българина.