Валентин Антов ще помага на младежите срещу Полша

Националният отбор до 21 години се нуждае от две победи в последните си два мача

Facebook

Капитанът на ЦСКА Валентин Антов се присъедини към младежкия национален отбор за важната европейска квалификация срещу Полша. Днес момчетата на Александър Димитров гостуват в Гданск в директен двубой за второто място в група "Е". За да се класират за Евро 2021, националните трябва да спечелят и двата си оставащи мача.

Освен това те трябва да се надяват на благоприятно развитие на останалите двубои, тъй като освен победителите в групите, за шампионата на Стария континент се класират пет от деветте най-добри втори отбора.

Освен Антон към младежите преди три дни се присъедини и Дoминик Янков. Двамата бяха част от състава на представителния ни тим за баража за европейското първенство. Играчът на ЦСКА остана неизползвана резерва срещу Унгария, докато футболистът на "Лудогорец" влезе през второто полувреме при загубата с 1:3 от "маджарите".