Валери Божинов вкара гол, но остана без треньор (ВИДЕО)

"Гробарите" паднаха с 1:2 от Напредак (Крушевац) във втория кръг на сръбското първенство

Българският нападател Валери Божинов вкара първото попадение за своя Партизан през новия сезона, но тимът му загуби гостуването си на Напредак (Крушевац) с 1:2 във 2-ия кръг на сръбското първенство.

Божинов влезе като резерва в 64-ата минута и се разписа три преди края от наказателен удар. Дузпата беше отсъдена заради събаряне на Илич, а попадението на Божинов е първо за Партизан след 387 сухи минути пред вратите на противниците.

За Напредак се разписаха Шливич също от дузпа и Проич.

След срещата треньорът на Партизан Иван Томич беше освободен от поста си заради слабите резултати на тима.

Първи вариант за негов заместник е Марко Николич, а също така се споменават имената на Владимир Вермезович и на бившия национален треньор Радован Чурчич.