"Ватрените" вече са у дома (ВИДЕО и ГАЛЕРИЯ)
В Загреб десетки хиляди посрещнаха националния отбор
25 снимки
В Загреб десетки хиляди посрещнаха националния отбор на Хърватия, който стана световен вицешампион. Тимът на Златко Далич кацна на летището в столицата, след което "дефилира" из улиците ѝ на открит автобус.
Кулминацията на празненствата е на централния площад "Бан Йосип Йелачич", където ще има над 100 000 души.
Още новини