Нулево равенство между "Верея" и "Черно море"

Двата отбора не успяха да се изненадат

"Верея" и "Черно море" завършиха наравно 0:0 в среща от 23-ия кръг на Първа лига. По този начин старозагорци вече заемат деветото място в класирането с 27 точки, а "моряците" са шести с 35.

В началото на мача се откриха две добри възможности пред нападателя на "Верея" Георги Андонов. При първата ситуация в 7-ата минута той се строполи на земята, претендирайки за дузпа, която не бе отсъдена. Осем минути по-късно след центриране на Иван Бандаловски опитния нападател с глава прати топката право в ръцете на Щром.

До края на полувремето отново Андонов пропусна, а Педро Еуженио също не се възползва от добра възможност.

След подновяването на играта темпото спадна и интересните ситуации пред двамата вратари почти нямаше. Иван Бандаловски стреля неточно с глава в 55-ата минута. Гостите отговориха с пропуск на Костадинов, който бе изведен в чиста позиция от Бакари.

В заключителните минути на срещата Педро Еуженио на два пъти се опита да промени равенството, но без успех.