"Виляреал" изпусна куп шансове и респективно победата в Цюрих (ВИДЕО)

Битката в група 12 на Лига Европа се завърза до неузнаваемост.

"Цюрих" и "Виляреал" завършиха 1-1 в мач от предпоследния кръг на борбата в група 12 на Лига Европа. За този резултат определено могат да съжаляват испанците, които поведоха рано в двубоя.

Още в 14-та минута капитанът Бруно Сориано вкара с глава след изпълнение на ъглов удар. Преди и след това положение "Виляреал" създаде още 3 много изгодни шанса за гол, но Черишев, Пато и Бакамбу ги пропиляха.

През втората част Алешандре Пато и Седрик Бакамбу отново се отчетоха с невероятни пропуски и логично отборът гост бе "наказан" накрая. В 87-та минута Роберто Родригес изравни от дузпа.

В другия мач от групата "Стяуа" победи "Османлъспор" с 2-1 и така сметките за продължаване на елиминации стават страшно сложни. "Османлъспор" има 7 точки в актива си, а останалите 3 отбора в групата имат по 6.