Бербатов отново тормози защитниците в Лига 1 (ВИДЕО)

Монако изпусна да доближи лидерите във Франция

Getty Images/Guliver Photos

Монако и Сент Етиен завършиха 1:1 в първия двубой от 31-ия кръг на Лига 1. Димитър Бербатов се завърна в игра за "монегаските" след контузия и игра 83 минути срещу един от директните конкуренти на тима му за участие в евротурнирите.

Българският нападател имаше добра възможност за откриване на резултата в 53-ата минута, но ударът му излезе в аут. 10 минути по-късно Мевлут Ердинч даде преднина на гостите, отбелязвайки красив гол с глава. В 68-ата минута Монако изравни със страхотно попадение от воле на Антони Марсиал, който се бе появил в игра 120 секунди по-рано.

Равенството не промени позициите на двата тима в класирането. "Монегаските" са четвърти на 5 точки зад лидера ПСЖ, докато Сент Етиен е на пето място с точка по-малко от отбора на Бербатов.

Следващият мач на Монако в Лига 1 е във вторник срещу Монпелие и ще бъде излъчен пряко по bTV Action от 20:00 часа.