Ивайло Чочев скри топката на противник (ВИДЕО)

Българинът остави отлични впечатления срещу Аталанта

Getty Images/Guliver Photos

Ивайло Чочев игра цял мач за Палермо при домакинската загуба с 2:3 от Аталанта. Българинът, който за шести пореден път излезе като титуляр за "розовочерните", се представи на добро ниво и имаше възможност да увеличи головата си сметка на 4 попадения, но негов удар с глава в 33-ата минута бе избит от голлинията от Джузепе Биава. Бившият футболист на ЦСКА обра аплодисментите на феновете по трибуните през първото полувреме, когато елегантно се измъкна от Давиде Дзапакоста.

"Бергамаските" поведоха с 2:0 до 17-ата минута с попадение на Даниеле Базели и автогол на Синиша Анджелкович. Франко Васкес върна един гол в края на полувремето. Алехандро Гомес възстанови аванса на Аталанта малко след почивката. В 56-ата минута вратарят на Аталанта Влада Аврамов направи дузпа и бе изгонен с директен червен картон. Андреа Белоти обаче уцели гредата при изпълнението на наказателния удар. Съотборникът му Лука Ригони намали на 2:3 в 68-ата минута. Натискът на домакините през оставащото време не даде резултат и отборът на Едоардо Рея взе победата, отдалечавайки се на 8 точки от опасната зона 3 кръга преди края.