Ювентус превзе "Сан Паоло" след 14 години (ВИДЕО)

"Бианконерите" победиха Наполи с 3:1 и увеличиха преднината пред Рома

Ювентус спечели гостуването си на Наполи с 3:1 и увеличи аванса си на върха в класирането пред втория Рома на 3 точки. "Бианконерите" не бяха триумфирали в Неапол от септември 2000 година.

Пол Погба откри резултата в 29-ата минута със страхотно изпълнение от воле. Това бе трети гол за французина в петия му мач срещу неаполитанците.

Домакините изравниха в 64-ата минута с попадение на Мигел Бритос, който се разписа след центриране от корнер на Дрис Мертенс.

Защитникът на Юве Мартин Касерес, който се завърна в игра след тримесечно отсъствие, възстанови преднината на Ювентус в 69-ата минута. При гола останаха съмнения за засада.

В 94-ата минута Артуро Видал подпечата успеха на "бианконерите", които си отмъстиха на Наполи за поражението в мача за Суперкупата на Италия.