Лацио изпусна победата срещу Интер в Милано

"Орлите" вече са трети в класирането на Серия "А"

Интер и Лацио завършиха 2:2 в последния мач за 2014-а година в Серия "А". Римските орли, които бяха записали 8 загуби в последните си 9 гостувания на "нерадзурите", снощи пропиляха преднина от 2:0.

Бразилецът Фелипе Андерсон вкара и двата гола за гостуващия отбор през първото полувреме. След почивката тимът на Роберто Манчини подобри представянето си и избегна трето поражение на "Сан Сиро" през този сезон.

Матео Ковачич намали на 1:2 със зрелищно изпълнение от воле в 66-ата минута. Крайният резултат бе оформен от Родриго Паласио 10 минути преди края на редовното време. Аржентинският нападател реализира първия си гол от май насам.

Точката бе достатъчна на Лацио да се изкачи на третото място. Интер остава в долната половина на класирането.