Стяуа стресна Лудогорец, печели след 6 гола на Кесеру

Съперникът на Лудогорец спечели с 6:0 срещу Пандури

Стяуа загря за първата битка срещу Лудогорец в Шампионската лига с убедителна победа с 6:0 над Пандури в четвъртия кръг от румънското първенство.

Люборпитното в случая е, че всимките голове в мача отбеляза един и същ играч- Кесеру.

Той беше точен три пъти до почивката, когато се разписа в 23-ата, 26-ата и 33-ата минута, веднъж от дузпа.

През втората част същият този Кесеру реализира нови три гола, като беше точен в 64-ата, 82-ата и 85-ата минута.

Това беше четвърта шампионатна победа от 4 срещи за Стяуа в Румъния.

В състава на Стяуа дебютира бившият играч на Ботев Пд Сърджан Лукин. Той направи асистенциите за първия и за последния гол в мача.

Наставникът на Стяуа Костел Гълка даде почивка на някои от своите обичайни титуляри, като остави на пейката Сукала, Латовлевич, Попа, Кипчу и Танасе.