Това ли е най-лудият обрат в историята на футбола?

Френски отбор вкарва 3 гола след 90-ата минута, за да победи с 4:3

В петък вечерта във френската трета дивизия се изигра мач с изключително драматичен развой. Ред Стар спечели с 4:3 срещу домакина Фрежус Сен Рафаел. Дори и най-големите оптимисти сред феновете на отбора-гост обаче не са вярвали в 90-ата минута, че любимците им ще се приберат вкъщи с 3-те точки.

В последната минута на редовното време Фрежус Сен Рафаел повежда с 3:1 и всичко изглежда решено. Футболистите на Ред Стар обаче правят нещо невиждано - отбелязват три гола в добавеното време и осъществяват един от най-лудите обрати във футболната история.

Победата осигури на Ред Стар и на теория първото място в крайното класиране в третия ешалон на френския футбол, което означава, че от следващия сезон тимът ще играе в Лига 2.