За 27 минути: Гол, асистенция и контузия за Гълъбинов

Българинът помогна за победата на "Специя" над "Козенца"

Какво може да постигне един футболист за 27 минути? Много, ако се казва Андрей Гълъбинов!

Нападателят на "Специя" се прояви по време на мача с "Козенца" от италианската Серия "Б". Още в шестата минута българинът откри резултата, след като засече с глава центриране.

В 20-ата минута Гълъбинов се включи в нова атака на своя тим. Той не успя да вкара, но пасът му стигна до неговия съотборник Гуаси, който покачи за 2:0.

В 27-ата минута българинът спринтира към вратата на "Козенца", но се хвана за бедрото. Наложи се той да бъде сменен и да се прибере по-рано в съблекалнята.

В крайна сметка "Специя" победи с 5:1 и вече е на четвърто място в класирането на Серия "Б". Гълъбинов пък вече има 6 гола на сметката си през сезона.