"Зоря" с тежко поражение преди гостуването на ЦСКА (ВИДЕО)

Тимът от Луганск беше разгромен от "Шахтьор" Донецк

Тежко поражение за "Зоря" Луганск в украинския шампионат! Съперникът на ЦСКА в Лигата на конференциите загуби с 1:6 от "Шахтьор" Донецк като гост в мач от 11-ия кръг.

"Миньорите" водеха с 3:0 след малко повече от половин час игра с две попадения на Фернандо (11' и 36') и едно на Педриньо (28').

"Зоря" намали изоставането си в 63' чрез Олександър Гладки, но голът се оказа почетен. Домакините покачиха на 4:1 в 71', когато се разписа Тете, след това Данило Сикан също записа името си сред голмайсторите в 80', преди Тете да оформи крайния резултат в 90'.

В класирането води "Шахтьор" с 26 точки, а "Зоря" заема четвъртата позиция с 20.

ЦСКА приема "Зоря" в четвъртък (21 октомври) от 22:00 ч. на ст. "Васил Левски" в София.