Ал Насър и Роналдо изпуснаха победата срещу ПСЖ (ВИДЕО)

Французите бяха без отлъчения Мбапе и невъзстановения Неймар

Ал Насър на Кристиано Роналдо пропусна да запише престижен успех срещу Пари Сен Жермен в контролна среща, която се игра в Осака (Япония). Саудитският тим създаде по-чистите положения, но ги пропиля.

ПСЖ беше без отлъчената си суперзвезда Килиан Мбапе, чийто конфликт с клубното ръководство се задълбочава. За френския гранд не игра и Неймар, който все още не е напълно възстановен от травмата, получена преди 5 месеца.

Днес двата тима бяха изведени от португалски капитани - Кристиано Роналдо и Данило Перейра. Дуото спечели заедно златните медали на Евро 2016.

Ал Насър организира първата си опасна атака в 18', когато Роналдо напредна и опита да комбинира със съотборник, но той не успя да му върне топката. Четири минути по-късно Уордън Заир-Емери изведе Ноа Лемина сам срещу вратаря на "жълто-сините", но талантът стреля неточно.

В края на първата част Роналдо бе спрян блестящо от стража Джанлуиджи Донарума, преди да опита задна ножица, но не в целта.

Въпреки че не допусна тежка загуба като тези от Селта Виго (0:5) и Бенфика (1:4), Ал Насър показа колебания в защита. ПСЖ обаче не се възползва, дори и след смяната на Роналдо още в 65'.

Малко преди края Донарума сбърка, но се поправи и запази нулевото равенство.