Барса разпиля Реал пред 82 000 в Далас (ВИДЕО)

"Кралете" удариха 5 греди и изпуснаха дузпа

Барселона разби Реал Мадрид с 3:0 в контрола, играна пред близо 82 000 зрители на стадиона на легендарния тим от NFL - Далас Каубойс.

Каталунците поведоха в 14-ата минута с гол на Дембеле. В края Фермин Лопес удвои, а точка на спора сложи Феран Торес с попадение в 90-ата минута.

Реал имаше няколко страхотни положения, а Винисиус пропусна дузпа в 20-ата минута.

Реал отправи цели 28 удара към вратата, като удари и 5 греди.

"Странно е, пет греди... Не мисля, че това ми се е случвало друг път. Изглеждаше сякаш имаше стена пред вратата на Барса", коментира след срещата треньорът на "кралете" Карло Анчелоти.

Това е първо поражение на Реал по време на лагера в Щатите. Те победиха Манчестър Юнайтед с 2:0 и Милан с 3:2, а от своя страна тимът на Шави загуби от Арсенал с 3:5.