Гуардиола: Ще остана в Сити дори и да ни накажат
Не мисля да си тръгвам, не се притеснявайте, успокоява треньорът на шампионите
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма намерение да напуска, независимо дали Висшата лига ще накаже клуба за нарушаване на финансовите правила.
В края на февруари "гражданите" бяха обвинени в нарушаване на повече от 100 финансови правила.
"Ще остана в клуба и през следващия сезон. Не мисля да си тръгвам, не се притеснявайте. Ако сме сгрешили, всички ще разберат", каза Гуардиола.
Сити вече си осигури титлата в Англия, а до края на сезона ще се бори за трофея в Шампионската лита и ФА Къп.

