Гьоз-Гьоз на Мъри с втора поредна победа (ВИДЕО)

Новакът в турския елит продължава без загуба

Втора поредна победа за Гьозтепе на Станимир Стоилов! Новакът спечели с 3:0 срещу гостуващия Кайзериспор в мач от шестия кръг на турската Суперлига.

Така Гьоз-Гьоз продължава без загуба от началото на сезона.

Тази вечер атаката на Кайзериспор беше водена от бившия голмайстор на ЦСКА - Дюкенс Назон, който записа цял мач. За гостите 68 минути игра и друго познато име за родните фенове - екс звездата на Левски - Мехди Бурабия.

Днес Таха Алъкардеш изведе Гьозтепе напред в 13', оползотворявайки подаване на преотстъпения от Славия - Исак Соле.

Жуан Карлос удвои аванса на селекцията на Мъри в края на първата част с дебютното си попадение. Класическия успех за Гьоз-Гьоз оформи Доган Ердоган в четвъртата минута от добавеното време на срещата.

Привлечения под наем от Челси Давид Датро Фофана за първи път попадна в групата на Гьозтепе. Нападателят, пристигнал в последния ден от летния трансферен прозорец, обаче така и не записа минути.

С победата Гьозтепе се изкачи до шестото място с 8 точки, докато Кайзериспор е 17-и с актив от едва 3.