Ибрахимович: Все още съм най-добрият в света

Шведът отново игра след 280 дни

Нападателят на Милан Златан Ибрахимович заяви, че все още е най-добрият футболист в света дори на 41 години и потвърди желанието си да остане при "росонерите" и през следващия сезон.

Ибра влезе на терена при домакинската победа с 2:0 на "росонерите" над Аталанта в неделя вечерта. Сблъсъкът от 24-ия кръг в Серия "А" бе първи за шведа след контузията, заради която той не игра 280 дни. Шведът се появи в игра в 74-ата минута, заменяйки френския нападател Оливие Жиру.

"Когато съм във форма, пак съм най-добрият, не се шегувам. Страдах толкова много през последните няколко месеца, но сега не съм тук, за да играя пет минути. Искам да играя пълни мачове!

Ако съм на същото ниво като сега, ще остана в "Милан" през следващата година. Всъщност ще продължа да играя още няколко години“, поправи се своенравният голаджия.

Шведът записа 27 мача за гранда от Милано през миналия сезон, като отбеляза осем гола и три асистенции.