Илия Груев титуляр за "Вердер" при 2:2 с "Щутгарт"

Вернер пак бележи за РБ Лайпциг

Илия Груев-младши за първи път започна като титуляр в Бундеслигата. Българинът игра до 84-ата минута за "Вердер" Бремен при равенството срещу "Щутгарт" 2:2 в среща от втория кръг на германския елит.

„Бременските музиканти“ излязоха напред в резултата с ранен гол, след което обаче допуснаха пълен обрат. Все пак с гол дълбоко в добавеното време стигнаха до втора точка от началото на кампанията.

В същото време Тимо Вернер се нуждаеше от 36 минути да се разпише при завръщането си в РБ Лайпциг. Бившият нападател на "Челси" вече игра за тима от Лайпциг от 2016 до 2020 г., след което "сините" от Лондон го купиха за 53 милиона евро.
Вернер вече има 91 гола и 40 асистенции в 157 мача за РБ Лайпциг. Тимът му завърши 2:2 с "Кьолн".