Изгонен футболист побесня и накъса тефтерчето на съдията (ВИДЕО)

Когато напуснеш терена със стил...

Нападателят на хърватския елитен Истра - Анте Ерцег, се превърна в хит в социалните мрежи, но не заради красив гол или спортсменска постъпка. Ветеранът получи 9 мача наказание и отнесе 6 хил. евро глоба, след като подивя в края на шампионатния мач срещу Риека, загубен от тима му с 0:2.

Ерцег беше изгонен с втори жълт картон в последната минута от редовното време, при което веднага заля рефера Яков Титлич с люти псувни, сви тефтерчето му, накъса го и стъпка страниците, за да се увери, че са неизползваеми.

По пътя към съблекалнята 33-годишният играч изкрещя на съдията "Крадец!", свали екипа си и го захвърли.

Това се случи при резултат 0:1 и остави домакините с 9 човека. Риека се възползва - оформи крайния резултат от дузпа в петата минута от добавеното време.

Видеото с реакцията на Ерцег впечатли феновете, които коментираха, че той си е тръгнал със стил. От Дисциплинарната комисия обаче очаквано не споделят мнението им и Ерцег ще се завърне в игра чак на 6 май. Любопитното е, че тогава Истра... отново се сблъсква с Риека.