Изгониха Божидар Краев на мач в Австралия (ВИДЕО)

Бивш нападател на "Рединг" и "Болтън" изпусна две дузпи за "Сидни"

Божидар Краев получи първия си червен картон като играч на "Уелингтън Финикс". Неговият тим победи с 1:0 при гостуването си на Сидни в среща от 11-ия кръг на австралийската А Лига.

Новозеландците триумфираха заради гол на поляка Оскар Завада още в десетата минута, но истинското шоу тепърва предстоеше.

Краев, който има 6 гола в 14 мача за "Уелингтън" получи жълт картон в 34-ата минута за задържане на противников играч, а в 71-ата беше изгонен с втори жълт след грубо нарушение срещу противник.

В 86-ата минута Уелингтън остана с девет души след директен червен картон на Николас Пенингтън, който направи още по-груб фаул.

В края на мача бившият нападател на "Рединг" и "Болтън" Адам Льо Фондър изпусна две дузпи за "Сидни".