Като в България: Играчите на Ювентус и Интер се къпали със студена вода

По нашите ширини е нормално, в Италия - е скандал

Gazzetto dello Sport информира, че футболистите на Ювентус и Интер са останали без топла вода в съблекалнята и от душовете на стадион "Алианц" в неделя вечер е текла само студена вода.

Така "неразурите" е трябвало да се стоплят едва след завръщането си в Милано, а звездите на Макс Алегри - в домовете си.

Подобен проблем не е никак странен и необичаен, но за мачовете, които се играят на Балканите и в част в България, но когато се случи в едно от най-силните първенства в Европа, е равносилно на скандал.

Дербито завърши 1:1, след като Душан Влахович даде преднина на домакините, а Лаутаро Мартинес изравни в края на първото полувреме. Дори и след равенството Интер остава лидер в Серия "А" с две точки пред "бианконерите".