Ненаситен: Меси отчая Атланта с два гола и асистенция (ВИДЕО)

Втора победа за Купата на лигата

Футболните лекции на Лео Меси в САЩ продължават. Аржентинецът се отличи и във втори си мач за Интер Маями - два гола и асистенция за 78 минути на терена.

Тимът от Флорида се наложи с 4:0 над Атланта Юнайтед и спечели групата си в турнира за Купата на лигата.

Голеадата започна в осмата минута, когато след чудесен пас от добрия си приятел и бивш съотборник в Барселона - Серхио Бускетс, Меси се озова сам срещу вратаря на противника и не сбърка за 1:0.

По-малко от 15 минути по-късно, името на световния шампион отново отново огласи стадиона във Форт Лодърдейл.

Седемкратният носител на "Златната топка" сам започна атака, а след двойно подаване с Робърт Тейлър, той се оказа на чиста позиция и кара за 2:0.

До края на полувремето Тейлър вкара за 3:0, а веднага след почивката Меси му асистира за 4:0.