"Продължавай да вярваш!": Първи мач без гол за Роналдо

Ал Насър завърши 1:1 с Ал Ахли

Ал Насър с Кристиано Роналдо в състава си завърши 1:1 с Ал Ахли (1:1) в мач от 3-ия кръг на Саудитската лига.

Поражението бе избегнато благодарение на автогол в добавената 9-та минута на втората част.

В последните четири мача Ал Насър има само една победа, загуба и две равенства.

Заслужава да се отбележи също, че португалската звезда в тима не вкара за първи път този сезон. Преди това той се представи на ниво в 4 мача - два за първенство и два за националния отбор.

Преди срещата петкратният носител на "Златната топка" получи от клуба специална фланелка по повод достигането на границата от 900 попадения в кариерата си в официални мачове.

Гостите откриха резултата в 57', като се разписа Франк Кесие. В 9' на добавеното време на второто полувреме играчът на Ал Ахли Басам Ал-Хурайджи вкара топката в собствената си врата.

Главен съдия на мача беше руският рефер Сергей Карасьов. На 24 октомври 2023 г. Руският футболен съюз подписа споразумение за сътрудничество с Футболната федерация на Саудитска Арабия в областта на съдийството.

"До последния момент. Продължавай да вярваш!", написа CR7 след мача.