Рецитал на "Милан" пред 70 000 на "Сан Сиро"

4:2 над "Удинезе" за начало на сезона

"Милан" започна похода си към второ поредно скудето с 4:2 над "Удинезе" на "Сан Сиро".

Гостите поведоха след гол на Рориго Бекао във втората минута. Тео Ернандес изравни от дузпа 10 минути по-късно, а в 15-ата Анте Ребич направи обрата пълен.

View this post on Instagram

A post shared by AC Milan (@acmilan)

В добавеното време на първата част Адам Мазина възстанови равенството. Домакините отново поведоха със самия старт на второто полувреме, когато Браим Диас беше точен, а в 68-ата минута Ребич отбеляза втория си гол. Срещата се игра пред близо 70 000 зрители.

В друга среща от откриващия кръг в Серия А "Аталанта" надви "Сампдория" с 2:0 като гост. Рафаел Толой в 26-ата минута откри след подаване на Марио Пашалич. В 95-ата минута Адемола Лукман завърши контраатака на Руслан Малиновски, оформяйки крайния резултат.