Роналдо и Мане не спират да бележат

Четвърта поредна победа за Ал Насър

Кристиано Роналдо и Садио Мане не спират да бележат за Ал Насър. Звездното дуо се разписа в четвърти пореден мач и донесе четвърта поредна победа за "жълто-сините".

Грандът от Рияд спечели с 3:1 като гост на Ал Раед в среща от 6-ия кръг на саудитския шампионат. Тимът на Луиш Кастро игра с човек повече над полувреме, след като Бандер Уаеши беше изгонен с директен червен картон.

Мане откри резултата малко преди почивката с шестия си гол за сезона, а Талиска удвои в 49'. Роналдо реализира в 78', преди Мохамед Фузаир да вкара почетното попадение за домакините от дузпа в 89'.

Така Ал Насър остави в историята лошия си старт на кампанията - две поражения, и се изкачи до шестото място в класирането с актив от 12 точки. Ал Раед е 15-и с 4.

Роналдо води при голмайсторите със 7 гола, а в следващия кръг петкратният носител на "Златната топка" и компания приемат Ал Ахли в дербито. Ал Раид е домакин на Ал Файха.

А как Роналдо нокаутира оператор - вижте ТУК.