Роналдо вкара, но получи сръбски шамар (ВИДЕО)

Кошмарна вечер за Кристиано

Кошмарна вечер за Кристиано Роналдо! Петкратният носител на "Златната топка" се разписа, но Ал Насър загуби с 1:4 от Ал Хилал в двубоя за Суперкупата на Саудитска Арабия.

Роналдо изведе "жълто-сините" напред малко преди почивката, когато отбеляза с прецизен изстрел. След това обаче португалската суперзвезда и съотборниците му получиха сръбски шамар.

В 55' Сергей Милинкович-Савич изравни с воле под напречната греда, възползвайки се от подаване на сънародника си Александър Митрович. Осем минути по-късно последният бе точен с глава, а в 69' покачи на 3:1 за Ал Хилал.

Разгрома оформи бразилското крило Малком в 72', наказвайки грешка на вратаря Бенто.

Така Роналдо вече може да се похвали с 60 гола и 16 асистенции за Ал Насър, но се размина с трофея.

Сезонът в саудистското първенство започва на 22 август. В откриващия кръг Ал Насър приема Ал Раид, докато Ал Хилал гостува на Ал Ахдуд.