След 242 мача: Бруно изгонен при провал на Юнайтед

"Червените дяволи" се сгромолясаха при 0:3 от Тотнъм

След 242 мача за Манчестър Юнайтед - първи червен картон за Бруно Фернандеш. Португалецът беше изгонен при поредния провал - 0:3 срещу Тотнъм на "Олд Трафорд". Малко преди почивката Бруно се подхлъзна при опит да отнеме топката от Джеймс Мадисън. А експертите определиха решението на рефера като пресилено.

Бренън Джонсън откри резултата още в третата минута. В самото начало на второто полувреме Деян Кулешевски удвои аванса на гостите, а Домоник Соланке сложи точка в 77-ата минута.

Победата на "Олд Трафорд" изкачи Тотнъм на осмото място в класирането с 10 точки, на 5 зад лидера Ливърпул. За Манчестър Юнайтед това бе трето поражение в първенството, като тимът остава на 12-о място в таблицата с едва 7 точки.

В последните минути голяма част от зрителите напуснаха местата си, което и най-точната оценка за представянето на "червените дяволи" под ръководството на Ерик тен Хаг.