Смениха Меси преди почивката, той си тръгна от стадиона (ВИДЕО)

Все още не е ясно какво е състоянието на звездата на Интер Маями

Лионел Меси игра само 37 минути за Интер Маями при победата с 4:0 над Торонто в мач от МЛС. Аржентинската суперзвезда получи травма и напусна принудително терена. Той остана известно време на пейката, след което напусна стадиона и не догледа двубоя.

Травмата на Меси е една от цели четири през първото полувреме. Първо Торонто загуби Виктор Васкес в 12-ата минута и Брандън Серваниа в 26-ата. В 34-ата минута с контузия напусна Жорди Алба.

След края на мача треньорът на Интер Маями Тата Мартино обясни, че все още няма яснота колко сериозно е състоянието на Меси и Алба. Смята се, че в случая на С победата тимът се изкачва до 13-ото място в Източната конференция с 31 точки от 28 мача и е на 26-а позиция в общото класиране.