Винисиус се развихри за първата победа на Бразилия (ВИДЕО)

Селесао победи Парагвай с 4:1 на Копа Америка

Бразилия записа първата си победа на Копа Америка - 4:1 над Парагрвай във втория си мач от група D. Звездата на Реал Мадрид Винисиус Жуниор блесна с два гола.

Лукас Пакета пропусна дузпа в 31-ата минута. Винисиус откри резултата само 4 минути по-късно. Той беше в основата на гола на Савио в 43-ата, а преди почивката се разписа още веднъж.

Пред втората част Омар Алдерете върна един гол за Парагвай, а Пакета отбеляза от дузпа четвъртото попадение за Бразилия.

"Изиграх мач, който отговаря на нивото ми. Винаги се опитвам да давам най-доброто, но не всеки път се получава", каза Винисиус.

Бразилия е на второ място в групата с 4 точки. Колумбия е начело с 6 точки, след като победи с 3:0 Коста Рика във втория си мач.