Вижте грандиозния гол на на Димарко за Интер (ВИДЕО)

Попадението на сезона

Един от най-впечатляващите голове, които ще видим през този сезон, падна в мача между Интер и Фрозиноне снощи.

"Нерадзурите" спечелиха с 2:0 у дома и си върнаха първото място в Серия "А", а откриващото попадение на Федерико Димарко беше истински шедьовър.

В 43-тата минута левият бек прехвърли стража от...тъчлинията в централната зона с удар от над 30 метра от вратата.

Топката описа перфектна парабола и стана неспасяема за Турати - 1:0. Интер бързо си реши мача в началото на втората част, когато Маркус Тюрам беше спънат за дузпа, която Хакан Чалханоглу реализира без проблеми.

След паузата за националните отбори Интер ще се изправи в директен двубой с Ювентус в Торино, който ще реши първото място в класирането.