4 от 5: ЦСКА върви по график към изпадане

"Червените" станаха за смях и при първата загуба от Арда в историята

След четвъртата си загуба в първите пет мача ЦСКА се движи по график към изпадане от Първа лига. Този път "червените" станаха за смях в Кърджали - 1:2 от Арда. Това е и първото им поражение от този съперник в цялата история.

Футболистите на Томислав Стипич заслужаваха да загубят с далеч по-голяма разлика, но неточният мерник на домакините създаде някаква илюзия за интрига до последните минути. Преди това ЦСКА падна от Лудогорец, Спартак Варна и Славия, а единствената им жертва е Хебър.

Чинонсо Офор и Иван Тилев дадоха солиден аванс на Арда. А гостите върнаха един гол чрез Годуин Коялипу.

"Армейците", за които това е най-позорният старт на сезон в цялата история, ще трябва да приемат Ботев Пловдив в "Надежда". А след двуседмична пауза ще гостуват на "Левски" на "Герена".