Българи, юнаци! Ударихме и Англия, отиваме на 1/4-финал

Националите по минифутбол излизат срещу еврошампиона на световното

Националите по минифутбол продължава с шеметното си представяне на световното първенство в ОАЕ. След трите си безапелационни победи в групата, нашите удариха и Англия с 2:1 и отиват на четвъртфиналите.

Точни за България бяха Явор Генчев минути преди края на първото полувреме и Неделиан Костадинов от дузпа през втората част. За Англия се разписа Доминик Морган-Грифитс, който изравни за 1:1.

В битка за топ 4 националите ще се изправят срещу Азербайджан, който е европейски шампион от миналата година в Словакия. Азерите се наложиха с 3:0 над Португалия.

Слъсъкът е утре от 19:00 ч. За четвъртфиналите се класираха още Казахстан, Чехия, ОАЕ и Румъния. По-късно днес са другите две срещи Словакия – Черна гора и Унгария – Египет.