Берое откри новия сезон с обрат (СНИМКИ)

Петима аржентинци играха за тима от Стара Загора

Берое Стара Загора постигна обрат 2:1 при гостуването си на Пирин Благоевград в откриващия кръг на Първа лига.

Първото попадение за новия футболен сезон у нас бе отбелязано на стадион "Христо Ботев" в 22' след заучено изпълнение на свободен удар, след който Даниил Кондраков със силен далечен шут откри.

Гостите изравниха във втората минута от добавеното време на първата част чрез Вини Трибуле, а пълният отбор дойде 5 минути след началото на второто полувреме.

Майк Севайос бе изведен зад отбраната на домакините, нахлу в наказателното поле и подаде на далечната греда към голмайстора Трибуле.

Любопитното е, че трима аржентинци започнаха като титуляри за тима от Стара Загора, а още двама се появиха като резерви.