ЦСКА матира "Пирин" за 4 минути

Арменецът Шагоян с официален дебют на "Армията"

ЦСКА се върна на победния път след загубата от "Левски". При мижав интерес от страна на феновете на "Българска армия" "червените" се наложиха над гостуващия "Пирин" с 2:1, като всички голове паднаха в рамките на 7 минути в средата на първата част.

Назон в 19-ата минута и Морено в 23-ата се разписаха за домакините преди Тасев в 26-ата да върне едно попадение. "Орлетата" остават без победа при гостуване от началото на сезона, докато отборът на Саша Илич няма грешка на собствения си стадион.

Официален дебют за "армейците" направи арменецът Шагоян, който стартира от първата минута и се представи прилично, преди да бъде заменен от Бамба.

ЦСКА е втори в класирането с актив от 25 точки, на 1 зад лидера ЦСКА 1948. Благоевградчани са 14-и със 7.