Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу Ботев

"Канарчетата" остават без победа в Разград

Изравнителен гол в 99-ата минута спаси Лудогорец от загуба у дома срещу Ботев Пловдив. Мачът завърши 2:2.

Това бе 17-ото гостуване на пловдивчани в Разград, като все още нямат нито една победа там.

"Орлите" излязоха напред в резултата в 43', когато Оливие Вердон бе точен от дузпа за нарушение на Джеймс Ето'о срещу Кайо Видал.

В 57' Ивелин Попов изравни след индивидуален пробив. Резервата Красиан Колев проби отлично отляво в 83' и успя да прати за втори път топката в мрежата на шампионите.

В деветата минута от 7-минутното продължение Якуб Пьотровски спаси точката за "зелените".

Тимът на Ивайло Петев е на четвърто място в класирането с 13 точки. Ботев Пловдив е 11-и с 9 т.

В следващия кръг "орлите" гостуват на Локомотив София, а Ботев чака ЦСКА на "Колежа".