Левски вкара 5 на Септември (СНИМКИ)

Станислав Генчев с неофициален дебют на "Герена"

Левски разби новака в Първа лига Септември с 5:0 във втората си контрола от лятната подготовка.

"Сините" изиграха силен двубой в неофициалния дебют на Станислав Генчев на "Герена".

Още в 9' Левски откри. Марин Петков стреля много силно от дистанция, а Шейтанов спаси с мъка. Отново Петков обаче много находчиво подаде към Асими Фадига, халфът финтира съперник и стреля неспасяемо за 1:0.

Вторият гол за "сините" дойде след прекрасна атака, започната от Патрик-Габриел Галчев отдясно, премина през Бала и Марин Петков, а накрая Фадига изведе Майкон в наказателното поле, а левият краен бранител вкара първия си гол със синия екип.

В самия край на първото полувреме отборът на Генчев вкара и трети гол. Фадига проби в наказателното поле и от аута пусна към Марин Петков, който с едно докосване вкара за 3:0.

"Сините" продължиха във вихрено темпо и бързо вкараха нови два гола. В 51' Фабио Лима бе изведен по лявото крило, подаде към Преслав Бачев и младият нападател реализира втория си гол в подготовката за 4:0.

6 минути по-късно друго ново попълнение Алдаир тръгна на пробив през центъра и бе фаулиран.

Хубав авантаж обаче остави топката в Евертон Бала, който с мощен удар направи резултата 5:0.