Любо Пенев и 10 от Хебър спънаха и ЦСКА 1948

Никола Илиев пристигна от Интер и се появи на трибуните в Бистрица

Пореден отличен резултат за Хебър на Любослав Пенев от началото на сезона. Макар че игра с 10 души от 21-ата минута, тимът от Пазарджик измъкна 1:1 срещу един от отборите с претенции в Първа лига - ЦСКА 1948.

Още в първия кръг Хебър удържа 0:0 срещу ЦСКА, а освен това записа и престижна победа срещу пълния с попълнения от Южна Америка Берое.

Педриньо пропусна дузпа за домакините от Бистрица в 15-ата минута, но още в началото на второто полувреме даде преднина на ЦСКА 1948. От средата на първата част гостите от Пазарджик трябваше да се справят с човек по-малко заради червен картон на Мартин Михайлов.

Въпреки това Хебър стигна до изравнително попадение чрез Атанас Кабов. Той беше точен в 80-ата минута.

На трибуните беше новото попълнение на ЦСКА 1948 Никола Илиев. Футболистът, който пристига като преотстъпен от Интер, мина успешно медицински тестов.