Нищо ново: Лудогорец излезе на върха

Шампионите изпревариха ЦСКА и Черно море след 1:0 над Крумовград

Въпреки неубедителната игра и куп грешни стъпки, Лудогорец отново е на върха в Първа лига. Шампионите, които преследват титла №13, победиха с 1:0 Крумовград и оглавиха класирането за първи път през сезона.

Единственото попадение в Разград отбеляза Квадво Дуа в 16-ата минута. Футболистите на Георги Дерменджиев събраха 33 точки - с една повече от ЦСКА и Черно море. Крумовград от своя страна остава с 18 точки на 11-а позиция.

Голът трябваше да бъде прегледен с VAR, след като първоначално беше отменен заради засада. В крайна сметка обаче позицията на Дуа се оказа редовна.

Следващото изпитание пред Лудогорец е далеч по-сериозно. В четвъртък тимът ще посрещне Фенербахче в мач от групите на Лигата на конференциите.