Новакът Крумовград спъна и Левски

Два бразилски гола не стигнаха на "сините" в Коматево

Крумовград препъна пореден отбор с претенции в елита. След като победи Лудогорец (3:1) и ЦСКА 1948 (1:0), новакът извоюва точка (2:2) и срещу Левски.

Тонев откри резултата на терена в Коматево, след като далечният му удар и рикошет изненадаха Пламен Андреев. "Сините" обаче отговориха подобаващо и стигнаха до обрат още преди почивката.

Най-напред Цунами се разписа с глава след изпълнение на корнер, а малко по-късно бразилският му сънародник Рикардиньо изведе гостите напред.

През второто полувреме футболистите на Крумовград заложиха на контраатаки. При една от тях юношата на Левски Алекс Колев гардира отлично с тяло Жереми Патрис, обърна се майсторски и насочи топката във вратата за 2:2.

Това бе първо равенство за Левски от началото на сезона. До този момент тимът на Николай Костов имаше пет победи и две поражения.

"Сините" остават на трета позиция в класирането с точка повече от ЦСКА (16 срещу 15). Крумовград събра 13 точки, колкото имат Лудогорец, Берое, ЦСКА 1948 и Арда.