Загуба с 6 гола и меле при историческа издънка на Локо София

Ивайло Чочев с 16-и гол за ЦСКА 1948 в Първа лига

ЦСКА 1948 разгроми Локомотив София с 6:0 насред стадиона в Надежда. Мачът е първи от 22-рия кръг на Първа лига.

Тимът на Тодор Янчев е трети в класирането с 45 т., на 5 от втория Лудогорец. "Железничарите" са 9-и с 28 т. след 7 победи, 7 равенства и 8 поражения.

Националът Радослав Кирилов откри резултата с удар отблизо още във втората минута. В края на първото полувреме Парвиз Умарбаев удвои.

В 51-вата минута точен с глава бе бразилецът Елитон, а Евгений Сердюк покачи на 4:0 в 69-ата минута. 6 минути по-късно украинецът покачи на 5:0, а в 88-ата минута голмайсторът Ивайло Чочев се разписа от дузпа и оформи крайното 6:0. Това беше гол номер 16 през сезона за аса на тима от Бистрица.

В края на мача се чуха освирквания и викове "Оставка" по адрес на треньора на "червено-черните" Станислав Генчев.

В следващия си мач ЦСКА 1948 приема лидера ЦСКА, а Локото гостува на водения от Димитър Димитров-Херо - Спартак Варна.

След края на мача част от феновете започнаха да трошат тунела на стадион Локомотив, а и да чупят седалки в сектор "А". От ложата пък призоваха бесните запалянковци да се успокоят, което ги ядоса още повече. Последва фенски щурм към официалната трибуна и грозни сцени - псувни, обиди, закани, целене и т.н.