Пред Наско и Илиана: Шестият в Чехия разпиля Левски

Тимът на Николай Костов се спаси от още по-голям срам

Левски изигра кошмарна контрола на лагера в Турция. "Сините" бяха разгромени с 0:3 от шестия в чешкото първенство Баник Острава. Трите попадения паднаха още преди почивката, а след нея тимът на Николай Костов се разминаха със сериозен срам.

Свидетели отблизо на бледата продукция станаха собственикът Наско Сираков и изпълнителният директор Даниел Боримиров. Те бяха в компанията на съпругите си Илиана Раева и Афродита Боримирова.

Баник Острава поведе в 21-ата минута, когато Ири Клима се възползва от грешка на Келиан ван дер Каап. Отново Клима покачи на 2:0 в 28-ата след добра контраатака. В края на първата част Филип Кубала покачи на 3:0, като в ситуацията останаха съмнения за засада.

За Левски това беше четвърта загуба от пет мача на турска земя. До края на подготовката остават проверки с Динамо Киев, Шахтьор Донецк U19, Кайсар и Рига.