Със страхотен гол: Крумовград срази и ЦСКА 1948

Червените от Бистрица с втора поредна грешна стъпка в първенството

Абсолютният дебютант във футболния ни елит Крумовград взе втори скалп на фаворит за челните места. След като срази шампиона Лудогорец още на старта, в петия кръг тимът удари с 1:0 ЦСКА 1948 в Коматево.

Единственото попадение в двубоя беше изключително красиво. Отбеляза го Даниел Миланович с далечен удар в 72-ата минута.

През първото полувреме Драгомир Драганов отсъди дузпа в полза на домакините, но след намека на ВАР се намеси и реферът отмени решението си. Двата тима удариха по едва греда, а официален дебют за гостите записа дошлият под наем от Интер Никола Илиев.

ЦСКА 1948 направи поредна грешна стъпка след отличния старт на сезона - 2:1 срещу Левски на "Герена" и 3:0 над Пирин. Последва отпадането от ФКСБ в Европа (0:1 и 2:3) и изненадващо равенство 1:1 с Хебър в Бистрица.

Загубата на своя тим от трибуните видяха финансовият благодетел Цветомир Найденов и директорите Добрин Гьонов и Стойчо Младенов. Мача изгледа и новият шеф на съдиите Давид Борбалан.