Дебютен гол на Тодор Неделев разплака Локомотив (ВИДЕО)

Лудогорец отново окупира върха в Първа лига

Лудогорец отметна още един съперник по пътя към титлата в Първа лига. Настоящите шампиони излъгаха Локомотив Пловдив с 1:0 в мач от първия кръг в плейофите, който се изигра на „Хюмефарм Арена“.

Точен за разградчани бе Тодор Неделев, който отбеляза дебютното си попадение и ги върна на върха във временното калсиране в българския елит. Селекцията на Ивайло Петев може да се похвали със 77 точки и отново изпревари ЦСКА, който има 76, а футболистите на Александър Томаш са шести с 50 точки.

На 20 май (събота) „орлите“ ще приемат именно „армейците“ в решаващ мач за титлата, докато ден по-късно Локомотив ще домакинства на Левски.

Домакините стигнаха до попадението преди края на първото полувреме. В 42-та минута Игор Тиаго получи на границата на наказателното поле и с гръб към вратата и подаде добре на Тодор Неделев, който се озова сам на празна врата и реализира безпроблемно.

До края на мача нови голове не паднаха и "орлите" ликуваха след финалната сирена.